Obchodní podmínky

Použitím této stránky souhlasíte s následujícími podmínkami:

Provozovatel, potažmo vydavatel, tohoto portálu je affiliate partnerem leteckých společností, autopůjčoven stejně tak jako hotelových řetězců či jejich rezervačních partnerů a dalších subjektů z cestovního ruchu. Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem jednotlivých produktů a služeb (mimo nabídky půjčovny aut Encar Praha) a v žádném případě nenese žádnou zodpovědnost v případě uzavření obchodu mezi uživatelem portálu akceletenky.cz a autopůjčovnami, leteckými společnostmi, potažmo agenturami prodávající letenky nebo automobily v globálních rezervačních systémech (Cartrawler,Amadeus atd)a dalších subjektů z cestovatelského ruchu včetně pojištění. Uživatel vždy musí souhlasit s obchodními podmínkami jednotlivých rezervačních systémů.

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje návštěvníků našem serveru jsou chráněny v souladu s platnými zákony České republiky o ochraně osobních dat, především podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Po klientech požadujeme jen údaje bezprostředně nutné k vyřízení objednávky. Zákazník poskytnutím svých osobních údajů a odesláním rezervace uděluje souhlas se správou, zpracováním a uchováváním svých osobních údajů dle obchodních podmínek jednotlivých rezervačních systémů.


Nabídka

  • Letenky Split 4.290,-

    Nabídka společnosti Smart Wings je zajímavou možností jak během května a června okusit kousek oblíbeného Chorvatska.

  • Letenky Salt Lake City 12.000,-

    Delta Airlines nachystala další promo tarif tentokrát na své letiště v Salt Lake City (SLC) s odletem letiště Berlin. Rezervujte si letenku za 12.000 ,- s odletem během března 2015.

  • Letenky Boston 11.400,-

    Pokud se chystáte do USA, využijte nabídky Delta Airlines do Bostonu, jednoho z nejhezčích měst v USA. Odlet je z letiště Vídeň (VIE) do letiště Boston Logan (BOS) za cenu 11400 ,-. 

číst : Články

TOP 10 - Největší letiště světa