O nás

Akceletenky.cz je moderní online rezervační web, která poskytuje cestovní služby ve všech dimenzích. Máme dlouholetou praxi v cestovním ruchu, pomůžeme  při výběru Vaší cesty a služeb s tím spojených. Na cestovním portále můžete koupit letenku, rezervovat hotel, objednat si pronájem automobilu, sestavit si svůj vlastní program sl.cesty nebo uzavřít cestovní pojištění.

Víme, že pracujeme v mimořádně konkurenčním prostředí. Jsme tvrdí sami k sobě a naším cílem je poskytovat služby nejvyšší kvality, které budou našemu zákazníkovi užitečné a prospěšné. Naším cílem je nabídnout mu prvotřídní kvalitu za cenu, která pro něj bude přijatelná a zajímavá. Jsme otevřeni změnám, nasloucháme přáním zákazníka a zejména si vážíme jeho důvěry.

letadlo

10 důvodů, proč nakupovat na akceletenky.cz

 • Spolupracujeme jenom s těmi nejlepšimi dodavateli cestovních služeb, základní funkcí těchto systémů je online nákup letenky v příjemném uživatelském prostředí.
 • Vše pohodlně, přehledně a na jednom místě - šetříme Váš čas i peníze
 • Máme k dispozici plně online rezervační systém. Vaše služby rezervujete a můžete zaplatit okamžitě
 • Prvořadým cílem společnosti je Vaše plná spokojenost jak s nákupem, tak i s využitou službou
 • Poskytujeme zákazníkům komplexní, vysoce kvalitní a spolehlivé služby v oblasti cestovního ruchu, a proto klademe důraz na kvalitu a pečlivý výběr obchodních partnerů, které v rezervačním systému akceletenky.cz nabízíme.
 • Naši operátoři Vám kvalitně poradí

Naši operátoři Vám kvalitně poradí jak se do daného místa dostat, kde přespat a poskytnou maximální množství informací k dané destinaci.


Nabídka

 • Letenky Split 4.290,-

  Nabídka společnosti Smart Wings je zajímavou možností jak během května a června okusit kousek oblíbeného Chorvatska.

 • Letenky Salt Lake City 12.000,-

  Delta Airlines nachystala další promo tarif tentokrát na své letiště v Salt Lake City (SLC) s odletem letiště Berlin. Rezervujte si letenku za 12.000 ,- s odletem během března 2015.

 • Letenky Boston 11.400,-

  Pokud se chystáte do USA, využijte nabídky Delta Airlines do Bostonu, jednoho z nejhezčích měst v USA. Odlet je z letiště Vídeň (VIE) do letiště Boston Logan (BOS) za cenu 11400 ,-. 

číst : Články

TOP 10 - Největší letiště světa