Nabídka

Vyberte si z naší nabídky akčních letenek do celého světa.


Nová přímá linka do Sofie

Od 1.10.2014 startuje nová přímá linka z Prahy do Sofie se společností Bulgaria Air. Využijte zaváděcích cen letenek a promo zpáteční tarif za 4600 Kč. Tento tarif je platný pro cesty do 31.3.2015.Minimální délka pobytu v Bulharsku je 3 dny.

více o : Nová přímá linka do Sofie


Na Filipíny za 13612,-

Našli jsme pro Vás tarif do Manily,Filipíny za 13612 Kč,  v kategorii "jiný návrat". Společnost China Southern bude nabízet tyto tarify až do konce září. Odlety je možné realizovat celou zimu,kromě vánoc až do vyprodání knihovací třídy.Filipíny jsou zejména populární díky ostrovům Cebu,Palawan,Boracay. Ostrovy nabízejí ty nejlepší pláže jihovýchodní Asie. Pro lety z letiště Manila můžete použít místní aerolinie Air Cebu,Air Asia,Skyjet atd. Z Mnichova se dostanete z letiště až do Prahy Florenc autobusem Student agency za 550 Kč .

více o : Na Filipíny za 13612,-


V říjnu do Izraele za 3339,-

Navštivte na konci října Izrael se společností UP El Al za příznivou cenu 3339,-. Prodlužte si léto v bezpečné turistické oblasti Eilat na jihu země kolem Rudého moře. Z Tel Avivu se dostanete k Rudému moři za 3,5 hodiny po velmi kvalitní dálnici a rychlostní silnici.Auto na letišti Tel Aviv Ben Gurion rezervujte zde.Nezapomeňte se zastavit v Negevské poušti v Mizpe Ramon.

více o : V říjnu do Izraele za 3339,-


Přímá linka do Dubaje za 8981,-

Do Spojených arabských emirátů se už nějaký ten týden létá bez víz. To znamená,že Vám stačí vám pas a letenka. A tu Vám chceme doporučit od Smartwings, které lítají přímou linku mezi Prahou a Dubají (DXB). V říjnu za cenu pod devět tisíc tedy 8981,-Kč . Co v Dubaji dělat? Nákupy, relax a moře,ale i výlet do pouště. Doporučujeme navštívit sousední Omán,který není turistikou tak dotčený jako SAE.

více o : Přímá linka do Dubaje za 8981,-


Do Toronta v září za 9455,-

Využijte zajímavého tarifu od charterového dopravce Airtransat a vyražte se podívat do Kanady. V září máte možnost navštívit i irský Dublin odkud začíná tato speciální nabídka. Tedy při směrování Dublin-Toronto-a zpět přímo do Prahy za 9455 Kč. Do Dublinu se dostanete za 2000 Kč Air Lingus přímou linkou z Prahy. Doporučujeme si vyhradit alespoň 1 den na prohlídku Dublinu. Velmi zajímavé místo.

více o : Do Toronta v září za 9455,-


Do Milána za 3226 Kč

Neváhejte a rezervujte v sekci akční letenky cestu do Milána v září za 3226 Kč na Letiště Linate se společností Aliatalia.Pozor některá data se rychle vyprodávají.

více o : Do Milána za 3226 Kč